28 Eylül 2013 Cumartesi

Okul modası :))

zaman: Cumartesi, Eylül 28, 2013
biliyorsunuz okullarda da artık bir moda tutkusu var. Bende bu konuda kendini kaptıranlardanım :) size bir kaç tavsiye vereceğim;

ilk önce eğer etek giyiyorsanız sakın eteğinizi kıvırmak gibi bir hata yapmayın.Hangi boyda ise o boyda dursun küçük duruma düşebilirsiniz.Eteğinizin üstüne etek boyunda hırka ve kazak giymek çok hoş duracaktır. Babetlerden ise kaçınılmalıdır.

ve pantolon giyenler. Bence pantolonun altına converse çok çok iyi duruyor vans giymeyin biraz kötü gözükebilir. pantolonun içine gömleğinizi salaş bir şekilde yerleştirirseniz sizi daha tatlı gösterir. Ve üzerine deri veya  kumaştan olan kısa ceketler tercihim. Uzun olanlar pek iyi gözükmüyor.

Saç konusuna gelince eğer saçlarınızı bağlamak mecbur değil ise salınık bırakın. Sabah çekilen hafif bir fön iyi duracaktır. Fakat izin verilmiyorsa şirin bandanaları tavsiye ederim veya topuz yapıp büyük bir kurdele çok tatlı duracaktır. Ama ben şirin olmak istemem ben asi kızım diyorsanız saçlarınızı sıkı bir şekilde toplamanızı öneririm.

Çoraplarda tavsiyem siyah. Ama formanıza giderse pembe de tatlı duracaktır. Desenlileri pek önermiyorum. Fakat hoşunuza giderse neden olmasın? o ne der? bu ne der? diye hiç düşünmeyin sonuçta sizin seçiminiz özgürsünüz.

Çanta olarakta eğer maddi olarak imkanınız yoksa çakmalara (yan sanayilere) yönelmeyin. Özgün olun. Diğer çanta modellerinde çok güzel şeyler var.


0 yorum:

Yorum Gönder

 

Sevcan ÇETİN Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos